Проєкти

Забезпечення питною водою та іншими безалкогольними напоями

Благодійна організація «Благодійний фонд «Східна Зірка» з перших днів військової агресії російської федерації проти України всі свої сили зосередила на підтриманні Збройних Сил України, територіальної оборони наших міст та сіл та наданні допомоги цивільному населенню. Одним з наших проектів є забезпечення питною водою та іншими безалкогольними напоями. Адже вода- це джерело життя. Наш фонд закуповує якісну питну та мінеральну бутильовану воду, а також безалкогольні напої від виробника з мінімальною націнкою у ТОВ «Прем’єро». Ми надаємо воду та напої лікарням, військовими шпиталям та госпіталям, інституту серця, дитячій лікарні Охматдит. Також надаємо питну воду і напої нашим захисникам: військовим частинам та підрозділам територіальної оборони м.Києва та Київської області, спецпідрозділу «Чорний ворон», центру спротиву окупації «Мураха», ЦТО (військоматам) м.Києва. До нашої ініціативи на праві державного приватного партнерства долучилась і Шевченківська районна в м.Києві державна адміністрація, до якої також надходять листи з проханням надати питну воду і напої. Шевченківська районна в м.Києві державна адміністрація координує доставку води і напоїв в першу чергу тим, кому вона найбільше необхідна, а наш фонд забезпечує її закупівлю і доставку . І всі ми впевнені, що наша плідна співпраця неминуче наближає нашу країну до Перемоги! 

Фото (натисність, щоб збільшити):

Допомога Центру дитячої кардіології і кардіохірургії

В умовах військової агресії Російської Федерації проти України наш фонд разом з литовським благодійним фондом «Charity and Sponsorship Fund «Helping war victims» надає необхідну гуманітарну допомогу всім людям, незалежно від віку, а також допомагаємо всім без винятку, хто опинився у складній ситуації на теперішній час.

Актуальним питанням залишається допомога Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. Сьогодні дітям та дорослим потрібні життєво необхідні ліки та поповнення сучасного арсеналу медичної техніки.

Ми підтримуємо міжнародні стандарти лікування та сучасні технології високого медичного обслуговування. Зараз Центр дитячої кардіології і кардіохірургії потребує кардіологічний портативний ультразвуковий апарат, модель – PHILIPS CX50 xMATRIX та розхідники:

1. Портативний ультразвуковий апарат експертного класу з набором секторних датчиків для кардіологічних досліджень дітей та дорослих (S8-3; S5-1; S4-2;S12-4; S7-3t; X7-2t; L12-5 5 )

2. Комплект датчиків: S8-3; S5-1; S4-2;S12-4; S7-3t; Х7-2т; L12-5 50.

3. Gore-Tex виключає перикардіальну мембрану

Не забувайте, що діти з усієї України потребують допомоги в лікуванні, тому закупівля обладнання необхідна для всіх міст нашої країни. Допоможемо дітям України перемогти хвороби!

Ізраїльський бандаж

Ізраїльські компресійні пов’язки використовуються під час невідкладної медичної допомоги, перш ніж можуть виникнути подальші травми через неконтрольований рух. Вміст пакета запаяний у вакуумі, пов’язки прості у використанні та ефективні, щоб зупинити кровотечу. В умовах війни бандаж є необхідним предметом гуманітарної допомоги, тому ми розробили цей проєкт, щоб забезпечити військових та громадян, які отримали поранення.

За статистикою, щодня в Україні гине близько 100 бійців, статистику загиблих громадян важко підрахувати. З кожним днем численність поранених збільшується, і багато з них гинуть через втрату крові. Бандаж – найпростіший і найнеобхідніший предмет першої допомоги та порятунку життя! Приєднуйтеся до цього проєкту!

Модульні будинки

Внаслідок російської війни на території України мільйони людей залишили свої домівки, тому більшість українців проживає за кордоном або у тимчасовому житлі. З квітня 2022 року у Львові та Закарпатті почали облаштування модульних будинків для тимчасового перебування українців, які були змушені евакуюватися із зон бойових дій.

Наш фонд разом з литовським благодійним фондом «Charity and Sponsorship Fund «Helping war victims» працюємо над тим, щоб забезпечити всіх постраждалих у результаті війни модульними будинками, які будуть комфортнішими та безпечнішими. За підтримки партнерів розпочався збір коштів на закупівлю та постачання тимчасових будинків для українських поселенців. Для кожного дім – це захист і затишок. Допоможемо українським родинам знайти мир і силу!

Гуманітарна допомога

Через російську війну український народ позбавлений можливості отримати медичну допомогу або належне лікування. Особливо літні люди найменш схильні до переїзду чи еміграції, вони часто залишаються одні й стають найбільш вразливою групою населення.

Найгірше те, що більшість людей не отримують життєво необхідні ліки, зокрема: інсулін (для зниження рівня глюкози в крові), діалізатори (для очищення крові при гострих і хронічних захворюваннях нирок), ліки проти раку та для лікування серцево-судинних захворювань. Щоб пришвидшити закупівлю необхідних медикаментів і врятувати мільйони життів, ви можете допомогти зробивши благодійний внесок!

Збір коштів для Центру психологічної реабілітації

Статистика свідчить, що з кожним роком все більше людей піддаються стресам і переживанням, які сприяють порушенню психологічного, психічного та ментального здоров’я. У країнах, де є складна економічна чи політична ситуація, вони найбільш сприйнятливі до цього. Наприклад, зараз в Україні йде повномасштабна війна, до цього ніхто не був готовий і кожен переживає по-різному, але більшість може відчувати посттравматичний стресовий синдром.

Також до цього люди по всьому світу зіткнулися з смертельною вірусною хворобою COVID-19, яка повністю не зникла з нашого життя. Значне зростання психічних захворювань спостерігається в країнах, де рівень захворюваності на COVID-19 тривалий час був на високому рівні, а влада ввела жорсткі обмеження. Висновки лікарів мають стати тривожним сигналом для країн і спонукати їх приділяти більше уваги питанню психічного здоров’я населення.

Центр психологічної реабілітації – це можливість надати доступну альтернативу тим, хто потребує підтримки, але не може дозволити собі традиційні методи. Сьогодні, як зазначають експерти організації охорони здоров’я, все більше людей прагнуть отримати онлайн консультації, тому необхідно розробити та впровадити ефективні технічні можливості.

Наш фонд разом з литовським благодійним фондом «Charity and Sponsorship Fund «Helping war victims» починає збір коштів на формування онлайн платформи – Центру психологічної реабілітації. Це дозволить розширити послуги психологічної консультації для всіх хто цього потребує будь-якого віку. Люди повинні жити повноцінним життям та ставити цілі на майбутнє, а не дозволяти хворобам порушувати їхні плани та реалізувати свій потенціал. Зробимо здорову націю разом!